Proč své dítě přihlásit do MONTE KIDS?

english-monte-kids Anglický jazyk
Znalost cizích jazyků je v dnešní době nutnost. Proto máme každé dopoledne také anglickou část programu, v rámci které si děti osvojují základní slova a věty. Vše přitom probíhá přirozenou, hravou a interaktivní cestou za využití pomůcek i okolního prostředí.
vylet-monte-kids2-600 Akce a výlety
Až čtyřikrát v měsíci pořádáme pro děti akce a výlety. Pravidelně do programu zahrnujeme ekologické programy, divadelní představení či canisterapie vedené odborníky. Neopomínáme ani akce spojené s mezinárodními svátky a obyčeji, jako jsou Vánoce, Halloween, Mikuláš, Velikonoce nebo Den dětí.
individual-monte-kids Individuální konzultace
Vývoj dětí je velmi důležitý. Proto rodičům nabízíme každé pololetí individuální konzultace, v rámci kterých probereme pokroky dítěte za uplynulých šest měsíců, a také doporučené aktivity pro jeho správný psychický a fyzický vývoj. Nechybí ani prostor na možné otázky ohledně výchovy či vzdělávání.
montessori-monte-kids Montessori
Součástí našeho programu jsou prvky Montessori. Touto metodou si děti osvojují dovednosti z praktického života, učí se rozpoznávat a používat matematické zákony, učí se vyjadřovat a formulovat své myšlenky, tříbí si jednotlivé smysly a seznamují se se základními poznatky z oblasti přírody.
venkovni-aktivity-monte-kids Odpolední aktivity
Dopoledními aktivitami to v naší školce nekončí. Odpoledne se s dětmi snažíme co nejvíce času trávit na čerstvém vzduchu na zahradě. Děti se mohou těšit na zdravý pohyb v podobě jógy, logohrátky či dramatický kroužek. Pod záštitou studia HDC je zde i možnost tance ve vedlejším sále budovy.
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.