Děti omlouvejte prosím, raději formou SMS.
Nemáme čas zvedat telefon. 🙂

tel.: +420 732 761 816

Proč své dítě přihlásit do MONTE KIDS?

montessori-monte-kids Montessori
Součástí našeho programu jsou prvky Montessori. Touto metodou si děti osvojují dovednosti z praktického života, učí se rozpoznávat a používat matematické zákony, učí se vyjadřovat a formulovat své myšlenky, tříbí si jednotlivé smysly a seznamují se se základními poznatky z oblasti přírody.
individual-monte-kids Individuální konzultace
Vývoj dětí je velmi důležitý. Proto rodičům nabízíme každé pololetí individuální konzultace, v rámci kterých probereme pokroky dítěte za uplynulých šest měsíců, a také doporučené aktivity pro jeho správný psychický a fyzický vývoj. Nechybí ani prostor na možné otázky ohledně výchovy či vzdělávání.
vylet-monte-kids2-600 Akce a výlety
Až čtyřikrát v měsíci pořádáme pro děti akce a výlety. Pravidelně do programu zahrnujeme ekologické programy, divadelní představení či canisterapie vedené odborníky. Neopomínáme ani akce spojené s mezinárodními svátky a obyčeji, jako jsou Vánoce, Halloween, Mikuláš, Velikonoce nebo Den dětí.

Metoda Montessori

Praktický život
Péčí o sebe samé a své okolí si děti osvojují dovednosti z praktického života, se kterými se běžně setkávají. Například umývání rukou, prostírání stolu, nalévání pití, strouhání...
Dítě se potřebuje umět také správně vyjadřovat a formulovat své myšlenky. Proto v naší školce využíváme speciální pomůcky, které Marie Montessori vytvořila pro rozvoj jazyka a řeči.
Kosmická výchova
V rámci kosmické výchovy děti seznamujeme se základními poznatky z oblasti přírody. Jedná se v podstatě o integraci prvouky, zeměpisu, přírodovědy, dějepisu, ale také chemie a fyziky.
Matematika
V oblasti matematiky se děti učí rozpoznávat a používat základní matematické zákony. Seznamují se s pojmy, jako je například délka, šířka a výška a učí se čísla jako symbol odpovídající počtu.
Smyslová výchova
Ve smyslové výchově děti pracují se speciálními pomůckami, které jim napomáhají vytříbit jednotlivé smysly.

Poznejte náš tým

simona-vackova-monte-kids
majitelka MŠ MONTE KIDS, ředitelka MŠ MONTE KIDS
SimonaJirotkova-MonteKids-Sestajovice
učitelka
RenataVokounova-MonteKids-Sestajovice
učitelka

Jak to u nás vypadá?

Co o nás říkají spokojení rodiče?

Kde nás najdete

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.